+371 28301019

Ballīšu un banketu organizēšana Jūrmalā

Ballīšu un banketu organizēšana Jūrmalā

Meklē vietu bērna dzimšanas dienai? Skaties sadaļā JAUNUMI. Dekorācijas, plašas telpas un krāsaina ballīte bērniem!

Sviniet savus svētkus Kauguros, Empire telpās!

Kur svinēt svētkus Jūrmalā? Kur organizēt dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu svinēšanu jautrā kompānijā, starp radiem un draugiem? Bērnu ballīti ar lielu un krāšņu torti, gardu cienastu un lielu daudzumu košu gaisa balonu? Vai, varbūt, kopīgu korporatīvo atpūtu uzņēmuma darbiniekiem, lai stiprinātu kolektīva saliedētību un ikdienas darba ritmu padarītu jautrāku?

Vieta, kur notiek vislabākās ballītes Jūrmalā!

Lieliska vieta ballīšu organizēšanai – kluba Empire telpas, kas atrodas Kauguros, Jūrmalā. Kāpēc? Lūk daži iemesli:

 • - Telpu ietilpība līdz 300 cilvēkiem
 • - 140 sēdvietas pie galdiņiem
 • - Ērts mašīnu stāvlaukums
 • - Vairākas zāles Jūsu izvēlei, pieejama arī boulinga zāle

Svētki ir lielisks iemesls, lai ielūgtu klasesbiedrus, draugus, radus un paziņas uz kopīgu laika pavadīšanu jaukā un sirsnīgā kompānijā.

Jūrmalas telpas Empire tiek pieprasītas visdažādāko pasākumu organizēšanai, jo īpaši populāras ir:

 • - Dzimšanas dienas ballītes, arī bērnu dzimšanas dienas svinības;
 • - Vārdadienas;
 • - Kāzas;
 • - Jubilejas;
 • - Ģimenes pasākumi un svinības;
 • - Bērnu ballītes;
 • - Korporatīvie pasākumi uzņēmumu darbiniekiem.
Ballītes Jūrmalā

Palīdzēsim Jums radīt svētku noskaņu!

Pieredzējušais un draudzīgais Empire kolektīvs palīdzēs Jums organizēt vēlamo pasākumu, uzņemoties daļu no organizatoriskajām raizēm. Piemēram, varam pasūtīt ēdienu un dzērienus Jūsu svētku mielastam, kā arī organizēt to piegādi. Pēc nepieciešamības, piedāvājam palīdzē arī ar zāles iekārtošanu un rotāšanu Jūsu izvēlētajos motīvos.

Sviniet savus svētkus Empire:

Kāzas un citas ballītes Jūrmalā

Kāzas ir viens no svarīgākajiem un atbildīgākajiem notikumiem jaunlaulāto dzīvē. Gatavojoties kāzu svinībām, nepieciešams rūpīgi pārdomāt visas detaļas: sākot ar vietas meklējumiem, uz kurieni aicināt ciemiņus, līdz pat gardu un daudzveidīgu uzkodu izvēlei svētku galdam. Jāpārdomā arī to, kā skaisti un iespaidīgi izrotāt svinību telpas, lai katram no lūgtajiem viesiem vēl ilgi saglabājas svētku sajūta.

Dzimšanas dienas svinēšana Jūrmalā

Sniedziet prieka brīžus sev, saviem tuvajiem un īpaši bērniem. Katra cilvēka dzīvē ir vieta līksmei un svinībām. Dalieties savās sajūtās ar Jums svarīgākajiem cilvēkiem! Piedāvājam organizēt arī bērnu dzimšanas dienas svinības Jūrmalā. Ir plašas iespējas organizēt visdažādākos bērnu pasākumus.

Korporatīvie pasākumi Jūrmalā

Ikvienam zināms, ka kolēģu un darba biedru kopīga laika pavadīšana ārpus biroja telpām ienes siltumu savstarpējās attiecībās, veicina kolektīva saliedētību. Kā izvēlēties atbilstošu un ērtu vietu, kā organizēt korporatīvo pasākumu pareizi? Zvaniet mums, un kopīgi mēs radīsim atbildes uz šiem jautājumiem! Stipriniet sava darba kolektīva garu kopā ar Empire.

Dzimšanas diena ballīte Jūrmalā

Boulinga ballīte Jūrmalā

Ballīte boulinga klubā ļauj lieliski apvienot aktivitāti, jautrību un saliedētību starp dalībniekiem, kas piedalās pasākumā. Uzziniet vairāk par iespēju svinēt bērna dzimšanas dienas ballīti boulingā.

Profesionalā pasakumu organizēšana Jūrmalā

Mēs nodarbojamies ar profesionālu pasākumu organizēšanu Jūrmalā – Kauguros. Esam pārliecināti, ka svētku pasākums Empire nodrošinās gan Jums, gan Jūsu viesiem ilgstošas pozitīvas atmiņas, kā arī sniegs jautrību un dzīvesprieku ikkatram dalībniekam.

Telpu īre pasākumiem Jūrmalā

Telpu īre pasākumiem Jūrmalā

Vēlaties īrēt telpas un organizēt pasākumu patstāvīgi? Uz priekšu! Varēsiet īrēt kā vienu, tā arī vairāka telpas, tai skaitā arī plašo boulinga zāli.

Mēs zinām – Jums pienākas lieliska ballīte!

Kāda dzīve ir bez svinībām?
Ieprieciniet sevi un savus draugus, kolēģus, paziņas!
Zvaniet (+371) 28-301-019 un nāciet apskatīt un novērtēt telpas Jūsu pasākumam pēc adreses: Jūrmala, Kauguri, Talsu šoseja 39.