+371 28301019

Jaunumi

17 Apr
brnu-balltes-zles-re-animatori-piepams-atrakcijas.jpg

Empire klubs piedāvā deju zāles īri bērnu ballītēm. Telpu izmaksas uz 4 stundām - 100 eiro. Deju zāle tiek pielāgota bērnu vajadzībām, ir pieejams paklājs uz kura var rotaļāties, dejot, skriet stafetes un rīkot pārējās svinību atrakcijas. Mazākajiem viesiem būs pieejama piepūšamā pils. Uz katru ballīti svinību vieta tiek sagatavota atsevišķi, iepriekš vienojoties par krāsām un dekorāciju izvietojumu. Svinību laikā ir iespējams klausīties Jūsu līdzi paņemto mūziku, kā arī, ņemot vērā, ka atrodamies diskotēkas zālē, ir iespējams uzrīkot "bērnu disenīti". Lielākajiem ballītes viesiem un īpaši tētiem, būs iespēja laiku pavadīt spēlējot biljardu. Telpas ir plašas, sēdvietu ir daudz, bet vienā dienā varam uzrīkot tikai vienu ballīti, tādēļ, lūdzam laicīgi rezervēt vietu labākajai ballītei Kauguros! 

READ MORE
09 Mar
sievieu-dienas-paskums-2018.jpg

Sveicam meitenes gada skaistākajā dienā ⚘9. martā Empire clubs dāvina mūsdienīgu, skaistu un izsmalcinātu vakaru vijoles skaņu pavadījumā, ko papildinās vakara vadītājs. Ieeja dāmām bez maksas. Pasākuma sākums 23:00 ⚘Atļauj sev būt skaistai un gaidītai ⚘

READ MORE
17 Feb
erotiskais-ovs-visu-mltju-dienai.jpg

Lielākajā naktsklubā Jūrmalā, 17. februārī Erotiskais šovs Valentīndienas noskaņās ♥️. Ielūdzam mīlestības dienas svinētājus, gan pāros, gan individuālistus, kā arī būsim priecīgi sagaidīt visus dzīves mīlētājus, jo patiesībā viss sākas ar sevi, jo vairāk Tu mīlēsi Sevi, jo vairāk Tevi mīlēs citi! ♥️ visiem!

READ MORE
18 Jan
amatieru-boulinga-turnrs.jpg

Kā jau katru sezonu, arī šogad, saglabājam tradīciju, ceturtdienu vakaros uzspēlēt boulingu. Amatieru boulinga turnīri notiek katru otro ceturtdienu. Spēlēt gribētāju sastāvs ir raibs - mums ir veterāni, kas jau 4. gadu spēlē pie mums, kā arī kartu gadu ir jaunpienācēji. Neviens no mūsu spēlētājiem nav profesionālis un tieši tādēļ aicinām visus aktīva dzīvesveida piekritējus izmantot šo iespēju, jo uzvarēt var jebkurš.

READ MORE
09 Dec
deju-vakars-tiem-kam-pri-30.jpg

Vai tie, kam pāri 30, grib kārtīgi padejot? Empire klubs 9. decembrī rīkos vienu īstu deju vakaru. Jau laicīgi meklējat krustmātes un omes, kam atstāt bērnus. Bet labākos draugus aicinām uz "little less conversation little more action" vakaru. Šajā vakarā skanēt tikai zināmākie deju hiti sākot no 1970 - 2017. Labākās dziesmas visās valodās un īpaša atmosfēra garantēta, jo pusnaktī uz skatuves kāps lieliska meitene ar skanīgu balsi, kas spēj izpildīt visas Jūsu mīļākās dziesmas. Vakara sākumā būs iespēja atzīmēt dziesmu, kuru īpaši vēlaties dzirdēt šovakar. Ieeja pasākumā no 22:00, Jūs sagidīs DJ ar īpaši sagatavotu mūziku, galdiņu rezervācija un citi jautājumi - 28301019. Ieejas maksa pasākumā 5 eiro, bet ierodoties no 22:00 - 23:00 - 2,50 eiro.

READ MORE